Торгівля і сфера послуг

Мережа закладів торгівлі в місті представлена 286 непродовольчими та 122 продовольчих магазина, 3 ринками. Мережа закладів побутового обслуговування в місті налічує  67 закладів,

З метою встановлення зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, сфери послуг та закладів ресторанного господарства протягом ІІІ кварталів 2020 року рішеннями виконавчого комітету за зверненнями суб’єктів підприємницької діяльності встановлено режим роботи 32 об’єктам торгівлі.

Протягом ІІІ кварталів 2020 року було прийнято 20 громадянин міста щодо захисту прав споживачів, яким надавалась консультація та за потребою допомога у підготовці звернень до суб’єктів господарювання та до обласної Держпродспоживслужби у м. Луцьку.

Для розповсюдження серед населення правових знань в сфері захисту прав споживачів 12 березня 2020 року була створена Фейсбук-групу «Свідомий споживач. Володимир-Волинський».