Перелік податкових агентів туристичного збору на території міста Володимира-Волинського.

Відповідно до Податкового Кодексу України пункт 268.5 статті 268

«…Перелік податкових агентів та інформація про них розміщуються та оприлюднюються на офіційному веб-сайті сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.»

1.

Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ВОЛИНЬ”
(ТЗОВ “ГК “ВОЛИНЬ”)
Ідентифікаційний код юридичної особи 33553527