Підприємцям

Стримуючими факторами подальшого розвитку малого і середнього бізнесу є наявність  проблем загальнодержавного рівня, природним продовженням яких є проблеми міського рівня.

Зокрема, 44% опитаних респондентів вважають, що саме до компетенції Верховної ради належить вирішення проблем,що стримують розвиток підприємництва, 30% - до фіскальної служби, 19% – до інших контролюючих органів та 7% - до міської ради.

На запитання: “Що заважає бізнесу у м. Володимирі – Волинському?” – 50% - респондентів відповіли, що низька платоспроможність покупців стримує розвиток бізнесу у місті, 15% опитаних підприємців відповіли, що високі ставки податків заважають бізнесу у місті, 11% - низька кваліфікація працівників, по 8% - недоступність кредитних коштів та недостатній фінансовий ресурс, по 4% - нестабільність цін та бюрократичні перепони.

69% опитаних підприємців відповіли, що їм не вистачає спеціалістів та навченого персоналу, які є важливими для майбутнього розвитку бізнесу. А саме, продавців, офіціантів, барменів, кухарів.

Отже, наявний стан розвитку малого та середнього бізнесу у м. Володимирі-Волинському вказує на необхідність реалізації програми, спрямованої на підтримку підприємництва. Програму можна переглянути за посиланням

Звіти про виконання “Програми розвитку  малого і середнього підприємництва на 2019-2021 рр.”

Володимир-Волинський фонд підтримки підприємництва "Бізнес-Центр ONLINE"

У місті Володимир-Волинський створено фонд підтримки підприємництва „Бізнес-Центр” створений відповідно до Закону України від 19 жовтня 2000 року №2063-ІІІ „Про державну підтримку малого підприємництва”, рішенням сесії міської ради від 17 лютого 2004 року №12/8. Засновником „Бізнес-Центру” є  Володимир-Волинська міська рада. Детальніше про роботу фонду підтримки можна ознайомитися на веб-сторінці  Володимир-Волинський фонд підтримки підприємництва "Бізнес-Центр ONLINE

Захист прав споживачів

Законодавство про захист прав споживачів складається із Закону України «Про захист прав споживачів», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України та інших нормативно-правових актів, що містять положення про захист прав споживачів.

Більше інформації можна знайти на сторінках „Бізнес-Центру”

Також актуальні новини можна отримати на сторінці групи Свідомий споживач. Володимир-Волинський.

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%»

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування. Завдання програми - посилення конкурентоспроможності українського мікро та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів. За попередніми розрахунками програма сприятиме створенню понад 90 тис нових робочих місць.

13:08 08.03.2021

Новини