A A A K K K
для людей із порушенням зору
Володимир-Волинська міська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Кредитний рейтинг

Дата: 27.02.2021 16:59
Кількість переглядів: 70

Кредитний рейтинг – це міра кредитоспроможності компанії, регіону або країни, яка є важливим і невід'ємним інструментом фінансового ринку.
Кредитні рейтинги розраховуються на основі минулої та поточної фінансової історії учасників ринку, а також на основі оцінок розміру їх власності і взятих на себе фінансових зобов'язань. Основне призначення таких оцінок є необхідність дати потенційним інвесторам можливість оцінити надійність майбутніх партнерів, а також чи будуть вигідні їхні інвестиції та чи зможе організація або країна, які оцінюються, виконати свої зобов'язання.
При спрощеному стандартизованому підході до розрахунку кредитних ризиків по Базель II, зовнішні рейтинги застосовуються тільки в відношенні до держав та банків, і визначаються агентствами експортного фінансування, що функціонують в більшості країн. Для інших контрагентів значення коефіцієнтів ризиків відповідають рейтингу країни.(Базельські угоди про капітал).
Відповідно до цього підходу, кредитний рейтинг міста Володимира-Волинського приймається відповідним до кредитного рейтингу України.
Згідно міжнародного кредитного рейтингу країн, довгострокові і короткострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті в 2019 році підтверджені на рівні «B- / B», прогноз - "стабільний".

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора