Володимир-Волинська громада зайняла першу сходинку у рейтингу 20-ти найкращих громад Волинської області

Дата: 27.02.2021 16:14
Кількість переглядів: 31

Володимир-Волинська територіальна громада очолила список найкращих громад Волинської області у рейтингу від Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу».

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

Цього року Фонд публікує кращі двадцятки громад по регіонах на замовлення. Після цього буде опублікований рейтинг найкращих 200 громад України.

Володимир-Волинська територіальна громада займає першу сходинку у рейтингу 20-ти найкращих громад  Волинської області станом на 01.01.2021.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад у 2021 році.

Усього по області було оцінено 53 громади, по Україні – 1416.