Енергозбереження

У 2018 році було розроблено та затверджено Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату міста Володимир-Волинський до 2030р. (рішення міської ради № 26/16 від 26.06.2018 р.)

Визначено стан енергетичної інфраструктури міста, проведено аналіз виробництва, постачання та споживання енергоресурсів, розраховано базовий кадастр викидів та визначено основні джерела викидів СО2 в місті, проведено оцінку вразливості та заходи з адаптації міста до кліматичних змін. Визначено опис конкретних заходів в розрізі програм та проектів, опис адміністративної структури впровадження ПДСЕРіК, а також заплановану діяльність в галузі використання альтернативних джерел енергії, проведення інформаційних кампаній у сфері енергозбереження, захисту клімату та екології та визначення очікуваних джерел фінансування.