A A A K K K
для людей із порушенням зору
Володимир-Волинська міська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Рішення сесії №24/35 «Про утворення бюджетної установи «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради шляхом реорганізації КП «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради»

Кількість переглядів: 28
Скликання: Сьоме скликання
Сесія: 24 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 01.03.2018
Номер документу: 24/35
Назва документу: Про утворення бюджетної установи «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради шляхом реорганізації КП «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради
Прикріплені файли:
  1. Завантажити рішення з додатком (0.11 МБ)

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 01.03.2018 року  №24/35      

м. Володимир-Волинський

Про утворення бюджетної

установи «Ритуальна служба»

Володимир-Волинської міської ради

шляхом реорганізації КП «Ритуальна

служба» Володимир-Волинської міської ради

  З метою удосконалення та упорядкування мережі бюджетних установ, економічного і раціонального використання бюджетних коштів відповідно до вимог чинного законодавства, на підставі ст. ст. 104-107, 110-112 Цивільного кодексу України,  ст. 59 Господарського кодексу України, п.3 ч.5 ст.8 Закону України «Про поховання та похоронну справу», вимог «Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань», затвердженим Наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 № 193 та керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

      1. Реорганізувати комунальне підприємство «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради шляхом перетворення в бюджетну установу «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради.

      2. Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва (Фіщук В.С.) наказом по управлінню утворити та затвердити склад комісії з реорганізації комунального підприємства «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради шляхом перетворення в бюджетну установу «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради.

3. Голові комісії з реорганізації здійснити передбачені законодавством заходи, пов’язані з припиненням комунального підприємства «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради, а саме:

3.1. У встановленому порядку подати документи, визначені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», до державного реєстратора відділу з питань реєстрації виконавчого комітету міської ради про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи шляхом перетворення.

3.2. Розмістити в друкованих засобах масової інформації повідомлення про припинення юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї.

3.3. Здійснити інвентаризацію майна та за її результатами скласти передавальний акт, який подати на затвердження міському голові.

3.4. Здійснити інші заходи, передбачені чинним законодавством, пов’язані з припиненням діяльності та реєстрації юридичних осіб.

4. Утворити з 01.04.2018 року бюджетну установу «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради.

5. Затвердити Положення бюджетної установи «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради у відповідності з додатком.

6. Визнати, що бюджетна установа «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради є правонаступником майна, прав та обов’язків комунального підприємства «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради та вважати її розпорядником коштів третього ступеня.

7. Головному розпоряднику коштів (Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету міської ради) враховуючи це рішення та в межах передбачених на 2018 рік бюджетних видатків, ініціювати внесення відповідних змін з урахуванням потреб для здійснення фінансово-господарської діяльності бюджетної установи «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради.

8. Фінансовому управлінню (Шибирин Т.В.) з 01.04.2018 року проводити фінансування бюджетної установи «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради в межах коштів, передбачених в бюджеті.

9. Визначити, що за галузевою спрямованістю бюджетна установа «Ритуальна служба» Володимир-Волинської міської ради є підвідомчою Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва, у зв’язку з чим, координація фінансово-господарської дыяльності установи покладається на управління.

10. Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва (Фіщук В.С.) у зв’язку з прийняттям цього рішення, розробити та винести на розгляд чергової сесії міської ради відповідні зміни в Положення про управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету міської ради, затверджене рішенням міської ради від 02.02.2011 року № 5/27.

          11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію  з питань містобудування, житлово-комунального господарства, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин.

 

Міський голова                                                                              П.Д.Саганюк 

Фіщук 38518


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора