A A A K K K
для людей із порушенням зору
Володимир-Волинська міська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Рішення сесії №24/29 «Про надання згоди на поділ земельних ділянок»

Кількість переглядів: 27
Скликання: Сьоме скликання
Сесія: 24 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 01.03.2018
Номер документу: 24/29
Назва документу: Про надання згоди на поділ земельних ділянок
Прикріплені файли:
  1. Завантажити рішення (0.05 МБ)

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 01.03.2018р.   № 24/29

м. Володимир-Волинський

Про надання згоди на

поділ земельних ділянок

Розглянувши графічні матеріали,  погоджені управлінням містобудування і архітектури виконавчого комітету, управлінням Держгеокадастру у Володимир-Волинському районі, керуючись статтями 31, 56 Закону України «Про землеустрій»,  п.34 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом №548 від 23.07.2010 Державного комітету України із земельних ресурсів «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель» на виконання вимог статті 79-1 Земельного кодексу України щодо формування земельної ділянки як об’єкта цивільного права, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати Володимир-Волинській міській раді дозвіл на поділ земельної ділянки комунальної власності площею 154 кв.м. по вул. Ковельській, 52/4, кадастровий номер 0710200000:01:003:3995,  для комерційного використання земель житлової та громадської забудови та дозвіл на розроблення технічної документації щодо поділу на земельні ділянки:
  • орієнтовною площею 117 кв.м. для комерційного використання земель житлової та громадської забудови;
  • орієнтовною площею 38 кв.м. для комерційного використання земель житлової та громадської забудови.

          2. Рекомендувати Володимир-Волинській міській раді у місячний термін замовити виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо поділу на земельні ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою.

          3. Виготовлену документацію подати до відділу у м.Володимирі-Волинському міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для здійснення державної реєстрації земельних ділянок у порядку, визначеному чинним законодавством України.

         4. Після здійснення державної реєстрації земельних ділянок подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельних ділянок.

         5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань містобудування, ЖКГ, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин та  секретаря  міської ради.

 

   Міський  голова                                                                                                 П.Д.Саганюк

   Антоненко  34953 

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора