A A A K K K
для людей із порушенням зору
Володимир-Волинська міська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Рішення сесії №24/27 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність, припинення договорів оренди землі»

Кількість переглядів: 33
Скликання: Сьоме скликання
Сесія: 24 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 01.03.2018
Номер документу: 24/27
Назва документу: Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність, припинення договорів оренди землі
Прикріплені файли:
  1. Завантажити рішення з додатком (0.1 МБ)

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

01.03.2018р.  № 24/27

м. Володимир-Волинський

Про затвердження технічних документацій

із землеустрою та передачу земельних ділянок

у власність, припинення договорів оренди землі

 

              Розглянувши звернення  фізичних осіб  про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність, відповідно до статей 12, 35, 38, 40, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України,  статей 19, 20, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій»,  ч. 12 ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі (на місцевості) земель житлової і громадської забудови у м. Володимир-Волинський із земель комунальної власності  згідно додатку 1.

2.Передати у власність громадянам  земельні ділянки,  зазначені у п.1.

3. Передати у власність громадянам земельні  ділянки, які знаходяться у тимчасовому користуванні на умовах оренди із земель житлової та громадської забудови  земель комунальної власності  у м. Володимир-Волинський згідно додатку 2.

           4. Припинити  дію договорів оренди землі, вказаних в додатку 2, з моменту реєстрації права власності на земельні ділянки, на підставі ст.31  Закону України «Про оренду землі».

           5.  Зареєструвати  право власності на земельні ділянки  відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

           6. Громадянам виконувати обов’язки власників земельних ділянок, які передбачені ст. 91 Земельного кодексу України.

           7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань містобудування, ЖКГ, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин.

 

Міський  голова                                                                                     П.Д.Саганюк

 Антоненко  34953

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора