A A A K K K
для людей із порушенням зору
Володимир-Волинська міська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Рішення сесії №24/24 «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою наступної їх передачі у власність»

Кількість переглядів: 22
Скликання: Сьоме скликання
Сесія: 24 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 01.03.2018
Номер документу: 24/24
Назва документу: Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою наступної їх передачі у власність
Прикріплені файли:
  1. Завантажити рішення з додатком (0.07 МБ)

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

01.03.2018р.   № 24/24

м. Володимир-Волинський

Про надання дозволу на розроблення

технічних документацій із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельних  ділянок в натурі (на місцевості)

з метою наступної їх передачі  у власність

 

           Розглянувши заяви  про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), відповідно до ст.12, 91, 116, 118, 120, 122 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст.19, 22, 26, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр»,  керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у м.Володимир-Волинський із земель комунальної власності  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  для будівництва індивідуального гаража, з метою наступної передачі їх у власність громадянам  згідно додатку .

           2. Громадянам рекомендувати у місячний термін замовити виготовлення  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою.

          3. Виготовлені документації подати до відділу у м.Володимирі-Волинському міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для здійснення державної реєстрації земельних ділянок у порядку, визначеному чинним законодавством України.

          4. Після здійснення державної реєстрації земельних ділянок подати розроблені документації на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельних ділянок.

         5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань містобудування, ЖКГ, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин.

 

     Міський  голова                                                                                        П.Д.Саганюк

     Антоненко  34953


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора