A A A K K K
для людей із порушенням зору
Володимир-Волинська міська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Рішення сесії №24/23 «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою наступної їх передачі в оренду»

Кількість переглядів: 22
Скликання: Сьоме скликання
Сесія: 24 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 01.03.2018
Номер документу: 24/23
Назва документу: Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою наступної їх передачі в оренду
Прикріплені файли:
  1. Завантажити рішення з додатком (0.07 МБ)

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

01.03.2018р.  № 24/23

м. Володимир-Волинський

 

Про надання дозволу на розроблення

технічних документацій із землеустрою

щодо встановлення  (відновлення) меж

земельних ділянок в натурі  (на місцевості)

з метою наступної їх передачі в оренду

 

           Розглянувши заяви  про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості),  відповідно до ст.12, 20, 42, 92, 93, 96, 116, 118, 120, 122, 123, 142 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст.19, 22, 26, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр»,  керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) у м. Володимирі-Волинському із земель комунальної власності з метою наступної передачі їх в оренду  фізичним  та юридичним особам  згідно додатку.

2. Рекомендувати фізичним та юридичним особам, зазначеним в пункті 1,  у місячний термін замовити виготовлення  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою.

          3. Виготовлену документацію подати до відділу у м.Володимирі-Волинському міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для здійснення державної реєстрації земельних ділянок у порядку, визначеному чинним законодавством України.

          4. Після здійснення державної реєстрації земельних ділянок, зазначених в п.1, подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельних ділянок. 

         5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань містобудування, ЖКГ, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин.

 

   Міський  голова                                                                                П.Д.Саганюк

   Антоненко  34953 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора