A A A K K K
для людей із порушенням зору
Володимир-Волинська міська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Рішення сесії №24/19 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації»

Кількість переглядів: 24
Скликання: Сьоме скликання
Сесія: 24 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 01.03.2018
Номер документу: 24/19
Назва документу: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації
Прикріплені файли:
  1. Завантажити рішення (0.05 МБ)

  

 

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

01.03.2018 р.  № 24/19

м. Володимир - Волинський

 

Про надання дозволу на розроблення

містобудівної документації

 

Керуючись п.4.1, п.4.4 наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року № 290 "Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації", ст. 25, п. 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                         В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території земельних ділянок по вулицях: Тараса Шевченка, 8-К, Драгоманова, 39-К та ЦТП по вулиці Ковельській, 111-К, Ковельській, 136-К,  Старицького, 19-К, Луцькій, 146-К1, Луцькій, 146-К2 у місті Володимирі-Волинському Волинської області для розроблення проекту землеустрою щодо передачі у постійне користування земельних ділянок Володимир-Волинському підприємству теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.

1.1. Фінансування здійснювати за рахунок Володимир-Волинського підприємства теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго».

 

2. Надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки,  кадастровий номер 0710200000:01:003:4310, яка перебуває у постійному користуванні Міністерства оборони України по вулиці Ковельській, 188А у місті Володимирі-Волинському Волинської області, для  будівництва казарм Збройних сил України.

2.1. Фінансування здійснювати за рахунок Західного територіального квартирно-експлуатаційного  управління.

 

3. Надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 136 кв.м. по вулиці Роксолани, 8/2 у місті Володимирі-Волинському Волинської області, для будівництва та обслуговування  будівель громадської забудови (земельна ділянка для продажу на земельних торгах).

 

 

 

 

 

4. Надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 30 га по вулиці Луцькій (територія відстійників цукрового заводу) у місті Володимирі-Волинському Волинської області для  створення (розташування) індустріального парку.

                                                                                                   

5. Надати дозвіл на внесення змін в містобудівну документацію - Детальний план території в районі вулиці Пилипа Орлика  у місті Володимирі-Волинському для наступної передачі земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд воїнам - учасникам АТО, затверджений рішенням міської ради від 10.02.2016  №  5/24.

6. Замовником детальних планів територій, вказаних у п.1-5 рішення  визначити Виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради.

     7. Уповноважити міського голову на укладення договору на розроблення містобудівної документації з суб’єктами
 господарювання,  які  мають  у  своєму  складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

 

8. Управлінню містобудування і архітектури (Киба Т.Я.) спільно з ініціаторами розроблення проектів детального планування територій, вказаних у п.1-5 цього рішення, забезпечити:

8.1.  проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проектах детальних планів територій на місцевому рівні, в порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 „Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”;

          8.2. розгляд Виконавчим комітетом Володимир-Волинської міської ради проектів детальних планів територій протягом 30 днів з дня їх подання;

          8.3. оприлюднення  детальних  планів  територій  протягом 10 днів з дня їх затвердження.»

 

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин.

 

 

Міський голова                                                                          П.Д. Саганюк

Киба 34954

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора