A A A K K K
для людей із порушенням зору
Володимир-Волинська міська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Рішення сесії №24/16 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Володимира-Волинського Волинської області»

Кількість переглядів: 28
Скликання: Сьоме скликання
Сесія: 24 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 01.03.2018
Номер документу: 24/16
Назва документу: Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Володимира-Волинського Волинської області
Прикріплені файли:
  1. Завантажити рішення (0.04 МБ)

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

01.03.2018р.  № 24/16

м. Володимир-Волинський

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації з нормативної грошової оцінки земель

міста Володимира-Волинського Волинської області                      

        З метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин, визначення розмірів плати за землю у м.Володимирі-Волинському, приведення у відповідність до чинного законодавства України нормативної грошової оцінки земель міста, яка проводилась в 2011 році, відповідно до ст..6, 13, 15, 18, 20 Закону «Про оцінку земель», ст.201 Земельного Кодексу України,  керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

ВИРІШИЛА:

          1.Надати дозвіл на виконання робіт щодо розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Володимира-Волинського.

          2. Володимир-Волинській міській раді замовити у суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель виконання робіт щодо розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Володимира-Волинського.

         3.Виготовлену і погоджену у встановленому законодавством порядку технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель після проведення державної експертизи подати міській раді на розгляд та прийняття рішення.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань містобудування, ЖКГ, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин. 

 

Міський  голова                                                                         П.Д.Саганюк

Антоненко  34953        

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора