A A A K K K
для людей із порушенням зору
Володимир-Волинська міська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Рішення сесії №24/15 «Про встановлення мінімальної вартості місячної орендної плати одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця його розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території м. Володимира-Волинського у 2018 році»

Кількість переглядів: 22
Скликання: Сьоме скликання
Сесія: 24 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 01.03.2018
Номер документу: 24/15
Назва документу: Про встановлення мінімальної вартості місячної орендної плати одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця його розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території м. Володимира-Волинського у 2018 році
Прикріплені файли:
  1. Завантажити рішення з додатком (0.04 МБ)

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

01.03.2018  № 24/15

м.Володимир-Волинський

 

Про встановлення мінімальної вартості місячної

орендної плати одного квадратного метра

загальної площі нерухомого майна фізичних осіб

з урахуванням місця його розташування та

функціонального призначення при передачі в

оренду (суборенду) та житловий найм на

території м. Володимира-Волинського у 2018 році

 

З метою визначення механізму оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду (суборенду) та житловий найм, відповідно до рішення міської ради від 06.02.2013р. №24/15 «Про затвердження Порядку  розрахунку мінімальної вартості місячної орендної плати одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця його розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території м. Володимира-Волинського», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010р. №1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 09.08.2017р. №195 «Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України на  2018 рік»,  пп. 170.1.2 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України, керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

        1. Встановити мінімальну вартість місячної орендної плати одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця його розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території м. Володимира-Волинського у 2018 році згідно додатку 1.

       2. Організаційно-аналітичному відділу виконавчого комітету міської ради (Ліщук І.С.) опублікувати рішення в  засобах масової інформації.

       3. Дане рішення набуває чинності з моменту публікації в засобах масової інформації.

       4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Володимир-Волинську ОДПІ ГУ ДФС та постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та регуляторної діяльності.

 

Міський голова                                                                            П.Д.Саганюк

Процька 34953


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора